У Київській області надовго закриють рух транспорту: подробиці

У Білій Церкві на території Київської області 2 листопада заплановано обмеження руху транспорту

У Білій Церкві на території Київської області 2 листопада заплановано обмеження руху транспорту – причиною стане проведення ремонтних робіт на вулиці імені Толстого. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого на каналі Біла Церква без табу.

Відомо, що плануються роботи з укладання асфальту. Рух транспортних засобів буде обмежено орієнтовно з 9:00 до 17:00.

Мешканців просять врахувати цю інформацію під час планування своїх маршрутів руху.

Нагадаємо, що в українській столиці кардинально змінять проїзд у київському метрополітені — місто проведе переговори з Європейським інвестиційним банком щодо коштів на модернізацію 220 вагонів метро та придбання ще 95 сучасних. Про це повідомили у прес-службі підземки.

За словами транспортників, згідно з Меморандумом про взаєморозуміння між Києвом та Європейським інвестиційним банком щодо відновлення міської інфраструктури від 28 листопада 2022 року, модернізація рухомого складу Київського метрополітену орієнтовною вартістю 450 млн євро є однією з пріоритетних інвестицій. Тому Департаменту фінансів КМДА доручено провести відповідні переговори з банком щодо умов залучення кредитних коштів. Загалом за рахунок кредитних коштів Європейського інвестиційного банку планується оновити близько 40% рухомого складу метро.

Реалізація проекту підвищить комфортність та ефективність міського транспорту, розширить безбар'єрний простір міста для людей з інвалідністю, дозволить знизити викиди забруднюючих речовин, запровадити інноваційні технології у сфері енергозбереження та економити електроенергію.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися