У центрі Києва величезне дерево звалилося на машину: деталі (Фото)

У Печерському районі української столиці величезне дерево звалилося на припаркований позашляховик

У Печерському районі української столиці величезне дерево звалилося на припаркований позашляховик. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого прес-службою Київської аварійної рятувальної служби на її ресурсах у соціальних мережах.

За словами комунальників, у Печерському районі рятувальники звільнили від зваленого дерева позашляховик.

Нагадаємо, що в українській столиці кардинально змінять проїзд у київському метрополітені — місто проведе переговори з Європейським інвестиційним банком щодо коштів на модернізацію 220 вагонів метро та придбання ще 95 сучасних. Про це повідомили у прес-службі підземки.

За словами транспортників, згідно з Меморандумом про взаєморозуміння між Києвом та Європейським інвестиційним банком щодо відновлення міської інфраструктури від 28 листопада 2022 року, модернізація рухомого складу Київського метрополітену орієнтовною вартістю 450 млн євро є однією з пріоритетних інвестицій.

Тому Департаменту фінансів КМДА доручено провести відповідні переговори з банком щодо умов залучення кредитних коштів. Загалом за рахунок кредитних коштів Європейського інвестиційного банку планується оновити близько 40% рухомого складу метро.

Реалізація проекту підвищить комфортність та ефективність міського транспорту, розширить безбар'єрний простір міста для людей з інвалідністю, дозволить знизити викиди забруднюючих речовин, запровадити інноваційні технології у сфері енергозбереження та економити електроенергію.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


КИЕВЛЯНИН

6 листопада 2023, 09:39

КИЕВЗЕЛЕНБУД ВООБЩЕ НИЧЕГО НЕ ДЕЛАЕТ !!!!!! ТОЛЬКО ВОРУЕТ ДЕНЬГИ ИЗ БЮДЖЕТА!!!!!!!!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися