У Києві зробили важливу заяву про рахунки за комуналку: подробиці

В українській столиці зробили важливу заяву про рахунки за комунальні послуги

В українській столиці зробили важливу заяву про рахунки за комунальні послуги, які вже доступні для оплати. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого прес-службою концерну Центр комунального сервісу на його ресурсах у соціальних мережах.

За словами комунальників, про оплату послуги можна на сайті або за допомогою індивідуального QR-коду, надрукованого на кожному паперовому рахунку-повідомленні.

Для оплати через особистий кабінет потрібно: створити обліковий запис, додавши прізвище, ім'я та електронну адресу; додати об'єкт (квартиру або кілька – для допомоги при сплаті родичам); вибрати зручний спосіб оплати та розрахуватися.

Для оплати через QR-код необхідно: сканувати код (перебуває на паперовому рахунку-повідомленні) та перейти за посиланням; вести номер телефону та електронну адресу; натиснути "Оплатити".

Сплатити житлово-комунальні послуги можна за допомогою різних платіжних платформ, включаючи мобільні програми фінансових установ та банків, а також через банківські каси або термінали.

Джерело: https://t.me/cks_com_ua/507


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися