У Києві закрили рух транспорту: де неможливий проїзд машин

У Голосіївському районі української столиці перекрили рух транспорту

У Голосіївському районі української столиці перекрили рух транспорту на вулиці Добрий шлях, причиною стала аварійна ситуація. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого прес-службою Київської міської державної адміністрації.

За словами чиновників, через пошкодження водопроводу перекрито дорожній рух однією смугою по вулиці Добрий Шлях. Ушкодження сталося на водопровідній мережі діаметром 200 мм.

Тимчасово немає водопостачання за адресами: вул. Добрий шлях, 5, 5-А, 7, 2-26, 7-А, 9, 9/2. Для забезпечення потреб споживачів направлено автоцистерну з питною водою, що знаходиться на вул. Добрий шлях, 5.

Також 25 грудня сталося пошкодження водопровідної мережі на вул. Матеюка, 4. Через необхідність продовжити розривання на проїжджій частині перекрито рух однією смугою.

Тимчасово відсутнє водопостачання у 3-х житлових будинках за адресою: вул. Матеюка, 4, 15-А, 15. Автоцистерна із питною водою знаходиться на вул. Матеюка, 15-А.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися