У Києві на лівому березі повністю закрили рух транспорту: деталі

У Деснянському районі української столиці на Лісовому масиві перекрили рух транспорту на вулиці Матеюка

У Деснянському районі української столиці на Лісовому масиві перекрили рух транспорту на вулиці Матеюка – причиною стала комунальна аварія. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого прес-службою Київської міської державної адміністрації.

За словами чиновників, повністю перекрито дорожній рух вулицею Матеюка від Мілютенка до Кубанської України. Фахівці продовжують усувати наслідки пориву.

Для городян, які не мають водопостачання, при необхідності привезуть автоцистерну з питною водою. Вона буде розміщена на вулиці Матеюка, 15-А. Також у столиці тривають відновлювальні роботи по бульв. Жуля Верна, 2.

Нагадаємо, що в українській столиці з 18 грудня кардинально змінюють систему оплати проїзду в київському метрополітені - починаються компенсації за вимушені пересадки на станції метро " Либідська". Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого прес-службою комунального підприємства "Київпастранс". За словами чиновників, з 18 грудня почне працювати система компенсації поїздок через вимушені пересадки на станції метро "Либідська". Проїзд коштуватиме не більше ніж 8 гривень. Місто компенсує проїзд у тимчасових маршрутах №№ 2-М, 60, 43-К та додаткові поїздки до метро на синій гілці.

Тож якщо скористатися автобусом 2-м із Теремків до Либідської, а потім доїхати до центру на метро – одна з двох витрачених поїздок повернеться на карту. Навіть за 2 чи 3 вимушені пересадки, все одно пасажир оплачує лише одну поїздку. Але час у дорозі не повинен перевищувати двох годин, щоб компенсація спрацювала.

Компенсація діє для пластикової та цифрової карти та QR-квитків, створених з поїздок. Карту потрібно валідувати у наземному транспорті та метро під час кожної пересадки. Поїздки за вимушені пересадки повернуться на карту вже наступного дня.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися