На Київщині впроваджують революційний інфраструктурний проект: деталі

У Бородянці на території Київської області запроваджують революційний проект

У Бородянці на території Київської області впроваджують революційний проект — йдеться про експериментальні інновації для розвитку інфраструктури. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, яке було опубліковано виконувачем обов'язків селищного голови Іриною Захарченко.

За її словами, на робочій нараді з реалізації експериментального проекту спільно зі спеціалістами селищної ради, Службою відновлення та розвитку інфраструктури в Київській області та представниками ТОВ "Газорозподільні мережі України" обговорили плани щодо влаштування або заміни зовнішніх мереж для нового будівництва багатоквартирних будинків у проектуванні дорожньо- транспортної інфраструктури.

Не залишили без уваги і таке важливе питання, як збільшення магістральних газопроводів для об'єктів капітального ремонту з метою подальшого підключення абонентів, зокрема перспективи встановлення індивідуального газового опалення. Висловили фахівці та свої міркування щодо заміни внутрішньобудинкових інженерних мереж.

Нагадаємо, що в українській столиці з 18 грудня кардинально змінюють систему оплати проїзду в київському метрополітені - починаються компенсації за вимушені пересадки на станції метро " Либідська". Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого прес-службою комунального підприємства "Київпастранс". За словами чиновників, з 18 грудня почне працювати система компенсації поїздок через вимушені пересадки на станції метро "Либідська". Проїзд коштуватиме не більше ніж 8 гривень. Місто компенсує проїзд у тимчасових маршрутах №№ 2-М, 60, 43-К та додаткові поїздки до метро на синій гілці. Тож якщо скористатися автобусом 2-м із Теремків до Либідської, а потім доїхати до центру на метро – одна з двох витрачених поїздок повернеться на карту. Навіть за 2 чи 3 вимушені пересадки, все одно пасажир оплачує лише одну поїздку. Але час у дорозі не повинен перевищувати двох годин, щоб компенсація спрацювала. Компенсація діє для пластикової та цифрової карти та QR-квитків, створених з поїздок. Карту потрібно валідувати у наземному транспорті та метро під час кожної пересадки. Поїздки за вимушені пересадки повернуться на карту вже наступного дня.

Читайте также