На Київщині з'явилися нові міста: деталі революційного нововведення

На території Київської області впровадили революційне нововведення - йдеться про появу нових міст на карті регіону

На території Київської області впровадили революційне нововведення – йдеться про появу нових міст на карті регіону. Про це стало відомо із повідомлення, яке опублікував голова інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк на своїй сторінці у соціальних мережах.

За його словами, 29 січня Білогородка, Гостомель, Бородянка та Коцюбинське стали містами. Сталося це тому, що в Україні набув чинності закон №3285-IX.

Він передбачає десовєтизацію адміністративно-територіального устрою нашої країни. Відповідно до закону, тепер в Україні зникає статус "селище міського типу".

Тепер містом вважається населений пункт, який має багатоповерхову забудову та населення понад 10 тисяч осіб. Селищем вважається населений пункт, у якому мешкає понад 5 тисяч осіб, а тип забудови є садибним.

Село — населений пункт із садибною забудовою та населенням менше 5 тис. осіб. У Бородянській громаді 26000 населення, у Гостомельській 30500, у Білогородській 27000, а у Коцюбинській 18000.

Саме тому населені пункти відповідають статусу міста.

Набуття цього статусу може сприяти відновленню та розвитку громад Київщини. Крім того, це розширить можливості громад пошуку міст-побратимів у США та країнах Європейського Союзу.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися