У метро Києва кардинально змінять умови проїзду: що потрібно знати

В українській столиці серйозно змінять умови проїзду в метро — підземку заплановано вагоме оновлення вагонів поїздів

В українській столиці серйозно змінять умови проїзду в метро — підземка заплановала вагоме оновлення вагонів поїздів. Про це стало відомо із коментаря, який дав заступник начальника комунального підприємства "Київський метрополітен" Дмитро Пінчук виданню "Великий Київ".

За його словами, першими у 2024 році на лінії Київського метрополітену планують вивести два п'ятивагонні зчепи, що складаються з вагонів, безоплатно отриманих територіальною громадою міста Києва в рамках гуманітарної допомоги від метрополітену міста Варшава.

З листопада 2023 року на Сирецько-Печерській лінії Київського метрополітену експлуатується один метропоїзд у складі з п'яти вагонів, отриманих від Варшавського метрополітену. Поїзд видається на лінію відповідно до щоденних графіків руху. Рухомий склад повністю відповідає вимогам перевезення пасажирів, відмов під час експлуатації не було.

Також у 2024 році Київ претендує на 3 проекти, що дозволяють залучити кредитні кошти ЄІБ:

Модернізація міського транспорту м. Києва II – закупівля рухомого складу (до 50 вагонів метрополітену) за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку (рішення Київської міської ради від 11.04.2019 № 516/7172 "Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку метрополітен").

Київський міський електротранспорт – придбання рухомого складу (орієнтовно 25 вагонів метро) за кредитні кошти Європейського інвестиційного банку (рішення Київської міської ради від 07.12.2021 №3694/3735 "Про здійснення запозичення до бюджету міста Києва шляхом залучення кредиту Європейського інвестиційного банку") 20.

Оновлення рухомого складу Київського метрополітену – оновлення рухомого складу шляхом модернізації існуючого та придбання нового, сучасного рухомого складу (вагонів) метрополітену за рахунок залучення кредитних коштів Європейського інвестиційного банку (розпорядження Київської міської військової адміністрації від 19.10.2023 № 826 "Про схвалення рухомого метрополітену" та залучення кредитних коштів Європейського інвестиційного банку").Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Nfz

4 лютого 2024, 22:01

Пишемо українською з помилками, а саме: "запланована"

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися