На Київщині вводять дуже серйозну заборону: що не можна робити

На території Київської області вводять дуже серйозну заборону — йдеться про вилов щуки у нерестовий період на водоймах

На території Київської області запроваджують дуже серйозну заборону — йдеться про вилов щуки у нерестовий період на водоймах, обмеження почне діяти з 15 лютого. Про це стало відомо із офіційного повідомлення, яке опублікувала прес-служба Державної екологічної інспекції столичного округу.

За словами екологів, заборона на вилов щуки встановлюється на період нересту з 15 лютого по 31 березня у всіх рибогосподарських водних об'єктах (їх частинах).

У ДЕІ зазначили, що заборона вилову обумовлена фізіологічними особливостями цього виду риб, адже нерестова активність щуки починається при температурі води 3-5°C, що нижче за нерестову температуру більшості інших видів.

Якщо з 15 лютого по 31 березня під час лову інших видів риб вам випадково потрапила на гачок щука — обережно випустіть її у водойму.

За незаконне добування щуки передбачено покарання від адміністративної до кримінальної відповідальності, а також відшкодування збитків, завданих рибному господарству.

Компенсація за один незаконно виловлений екземпляр щуки складає 3468 гривень.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Сергій

17 лютого 2024, 14:39

А як що, щука випадково потрапила на гачок, та неможливо без серйозних поранень, витягти гачка?

Вася

15 лютого 2024, 19:32

А, если сбитая ракета в реку ёбнет? Не тілько щука повсплывает вверх брюхом. Кого тогда штрафонуть пудера или ПП=0? Реально х... Страдают. Как людям выживать. Бычков ловить?

Никола

15 лютого 2024, 15:38

Ви можете попробувать сделать по другому - кого поймают - того и призовут в действующую .

WhyskeyJack

14 лютого 2024, 20:48

А промышленников это тоже касается или как обычно?

ККК

14 лютого 2024, 11:30

Идите на йух со своими запретами! При ловле на спининг и удочку плевать я хотел на ваш запрет!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися