Актуально

ТОП-5 популярних місць: Де відпочити в Київській області у 2024 році

Добірка популярних для відпочинку місць

Київська область – це мальовничий край з багатою історією та культурою, де кожен знайде для себе цікавий вид відпочинку. Ось 5 найпопулярніших місць, які варто відвідати у 2024 році:

Портал "Коментарі" зібрали добірку популярних для відпочинку місць.

Національний природний парк "Межигір'я"

Це унікальне місце, яке поєднує в собі природну красу та історичну спадщину. На території парку розташовані мальовничі ліси, озера, ставки, а також колишня резиденція експрезидент України Віктора Януковича. Відвідувачі парку можуть прогулятися мальовничими маршрутами, покататися на велосипеді, взяти напрокат човен або каяк, а також відвідати музей корупції.

Парк розваг "Галактика"

Найкраще місце для сімейного відпочинку в Київській області. У парку розваг "Галактика" розташовані атракціони для дітей та дорослих, аквапарк, боулінг, більярд, ресторани та кафе.

"Добропарк"

Насолодитись цвітінням усіх можливих видів квітів ви зможете у "Добропарку". Від рук російських окупантів це мальовниче місце постраждало, однак парк вже відкрився та запрошує усіх охочих.

Етнографічний музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини

Цей музей просто неба дає можливість познайомитися з традиційним українським побутом XIX-XX століть. На території музею розташовані хати, господарські будівлі, храми та інші споруди, які були перевезені з різних сіл Київської області. Відвідувачі музею можуть побачити, як жили українці в минулому, взяти участь у майстер-класах та народних гуляннях.