У Києві посилять заходи безпеки у метро та місцях скупчення людей: у чому причина

Також мають обмежити заходи за участю значної кількості людей

В Києві підвищать безпеку в метро та на місцях, де збирається багато людей, включаючи транспорт. Зокрема підвищать перевірки із застосуванням ручних металодетекторів

Про це йдеться в рішенні Ради оборони Києва від 28 березня, яке опублікувала громадська організація "Пасажири Києва".

Згідно з рішенням, мають обмежити заходи за участю значної кількості людей та посилити увагу до місць скупчення людей, зокрема, у ТРЦ та громадському транспорті. Так, в метро мають посилити контроль на станціях, зокрема з застосуванням ручних металодетекторів. Також відповідно до цього рішення Дептранс має переглянути документи щодо роботи громадського транспорту (без конкретики). А ще має бути обмежено заходи з участю значної кількості людей та посилено увагу до місць скупчення людей.

Що варто відзначити так це те, що зупинка громадського транспорту під час повітряної тривоги призводить лише утворення скупчень людей на зупинках, що наражає їх на небезпеку, а також до втрати їх часу та коштів, – зауважують на це рішення активісти, пропонуючи його переглянути.

Нагадаємо, у столиці зафіксували понад тисячу залишених автомобілів, які стали металобрухтом. Представник жителів Солом’янського району Києва у Верховній раді Роман Грищук звернув увагу на значну кількість транспортних засобів, які власники залишили на вулицях міста.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися