На Київщині можна буде отримати безкоштовну допомогу: подробиці

У Бородянській громаді на території Київської області можна буде отримати безкоштовну допомогу

У Бородянській громаді на території Київської області можна буде отримати безкоштовну допомогу — йдеться про правові послуги юристів. Про це стало відомо з офіційного повідомлення виконавця голови громади Ірини Захарченко.

За її словами, доконсультації надаватимуть у центрі надання адміністративних послуг Бородянської селищної ради (2 поверх), смт Бородянка, Київська область. Щовівторка та п'ятниці з 9:30 до 16:30 без перерви.

Види правових послуг: Надання правової інформації; Консультації та роз'яснення з правових питань; Складання заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру); Допомога у забезпеченні доступу до вторинної правової допомоги;

Використання адміністративного захисту місцевою виконавчою владою, комунальними організаціями/підприємствами та державними установами сектору юстиції.

Правова допомога надається всім громадянам України, незахищеним верствам населення, внутрішньо переміщеним особам, суб'єктам господарювання усіх форм власності, у т.ч. фізичним особам-підприємцям.

Правові консультації надаватимуться в рамках проекту "Організація та забезпечення діяльності громадських центрів справедливості на територіях Ірпінської та Бучанської громад Київської області" здійснюється завдяки підтримці американського народу, наданого Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми "Справедливість для всіх".

Контактні дані: (067) 878 37 67. Рецепція: (096) 275 78 45Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися