У Києві відкриють американський університет, – на презентації вишу виступили Кличко та Волкер (ФОТО)

Незабаром у Києві з’явиться університет світового рівня – "Амерікан Юніверсіті Київ" (АЮК) у партнерстві з Університетом штату Арізона (ASU). Про це повідомив представник партії "УДАР Віталія Кличка" Дмитро Білоцерковець на своїй сторінці у Facebook.

"Наші діти, які хочуть здобути західну освіту, але не завжди мають можливість поїхати за кордон, скоро отримають таку можливість у Києві. Незабаром у місті з’явиться університет світового рівня — "Амерікан Юніверсіті Київ" (АЮК) у партнерстві з державним Університетом штату Арізона (ASU), який займає перше місце з інновацій серед університетів США. Новий ВНЗ розташовуватиметься у будівлі річкового вокзалу на Поштовій площі", – зазначив Дмитро Білоцерковець.

На презентації нового вишу виступив мер Києва Віталій Кличко, який наголосив, що місто повністю підтримуватиме цей проєкт.

"Освіта – це ключ до життя. Багато хлопців і дівчат мріють отримати американську освіту. Від сьогодні вони мають можливість не їхати до США по освіту, а отримати її тут, в Україні. Це прекрасна ідея, чудовий проект, який має повну підтримку київської влади", – Дмитро Білоцерковець цитує Віталія Кличка.

Як зазначив Білоцерковець, до проєкту залучена низка інвесторів – як з американської, так і української сторони. Американських інвесторів представляє Курт Волкер, який також взяв участь у презентації.

Очікується, що після реставрації історичної будівлі вже наступного навчального року університет прийме перших студентів.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися