Киянам зроблять перерахунок плати за опалення

Перерахунок вартості цих послуг отримають усі категорії споживачів Києва

Комунальне підприємство "Київтеплоенерго" зменшить нарахування за тепло та гарячу воду за грудень на 22-23%. Наразі здійснюють коригування вартості. Відповідно, зменшені нарахування кияни отримають уже в січні 2020 року.

КП "Київтеплоенерго" повідомляє, що підставою для перерахунку є прийняття 24 грудня 2019 року Кабінетом Міністрів України постанови № 1082 "Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу".

Постанова передбачає зміну розміру нарахувань за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання у зв’язку із зміною ціни природного газу, який використовується для виробництва теплоенергії, опалення та гарячої води. Питома вага природного газу в тарифах "Київтеплоенерго" складає близько 80%. Перерахунок вартості цих послуг отримають усі категорії споживачів Києва. Перерахунок проведено за методикою, наданою вищезазначеною урядовою постановою. Вона враховує вартість газу у відповідному місяці.

Як раніше повідомляло видання "Коментарі", бюджет Києва за 2019 рік отримав 43,5 млн грн доходу від паркувальних майданчиків.

Джерело: https://kte.kmda.gov.ua/

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися