У Києві на Русанівських садах почали будувати тунелі метро на Троєщину (Фото)

У Києві на Русанівських садах почали будівництво тунелю метро, який стануть частиною нової лінії підземки на Троєщину, самі тунелі заховають в насип. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив блогер Олег Тоцький.

За його словами, зараз комунальники роблять нижню половину гідроізоляції й починають збірку арматурного каркаса лівого тунелю метро, за яким будуть ходити поїзда з Троєщини в центр. На цій ділянці тунелі будуть монолітними.

Він зазначив, що це є символічною подією, бо вперше за 30 років в Києві починають будувати реальний тунель четвертої лінії метро, однак самого будівництва четвертої лінії поки немає, оскільки це частина Подільсько-Воскресенського моста.

Нагадаємо, що в Києві планують зведення 18 нових станцій метрополітену, які з'єднають Троєщину і центральний залізничний вокзал. Заступник глави КМДА Микола Поворозник заявив, що після відкриття автомобільного руху на Подільсько-Воскресенському мосту в кінці 2021 року розпочнеться активна фаза робіт з будівництва нової гілки метро на Троєщину. Чиновник заявив, що частина коштів на будівництво є в бюджеті, а іншу частину можуть надати європейські банки у вигляді кредитів.

Також він зазначив, що будівництва даної гілки метро чекають не тільки жителі Троєщини, а й люди, які проживають в Солом'янському районі, в якому є тільки станція метро "Вокзальна". Поворозник сказав, що можна поєднати станцію "Вокзальна" з "Лук'янівською", а "Лук'янівську" - зі станцією "Тараса Шевченка", то це дозволить зробити ще одну можливість пересадки. Чиновник підкреслив, що на будівництво нових 18 станцій метро потрібно 2,3 мільярда доларів, а побудувати їх можна за п'ять років активного зведення.

Раніше "Коментарі" повідомляли про будівництво нової траси Київ-Кишинів.

Читайте також про закриття київського фунікулера до кінця літа.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися