В Києві працює якісна допомога паліативним хворим – КМДА

До 2018 року паліативна допомога в столиці надавалася у чотирьох закладах охорони здоров’я

В Києві за останні роки впровадили системний підхід до надання паліативної допомоги невиліковним хворим. Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.

Вона розповіла, що наразі ці умови у столиці витримано, і Київ є прикладом для регіонів, із яких до нас приїздять для набуття досвіду:

Так, до 2018 року паліативна допомога в столиці надавалася у чотирьох закладах охорони здоров’я. Наразі відділення відремонтовано, нові – відкрито.

 Також медики пройшли навчання на базі НМАПО імені П. Л. Шупика.

Валентина Гінзбург розповіла, що сьогодні такі паліативи працюють на базі Олександрівської лікарні, Київського міського клінічного госпіталю ветеранів війни, Київських міських клінічних лікарень №№ 2, 6, 10, 18, Київського міського онкологічного центру та Київської міської дитячої клінічної лікарні № 1.

Як писали "Коментарі", жителі Києва отримають можливість безкоштовно пройти обстеження у лікарів-мамологів і перевіритися на рак молочної залози. Тимчасові пункти обстеження будуть працювати два дні в різних ТРЦ міста. 20 жовтня в країні пройде День боротьби з раком грудей. В рамках проєкту "Pink days" буде організовано пункти обстеження, де жінки зможуть отримати безкоштовні консультації. У разі необхідності, медики дадуть направлення на УЗД або мамографію. Ці послуги надаються такі готельні вигоди киянкам абсолютно безкоштовно.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися