На дорозі Київ-Обухів закінчується ремонт: вистачить на 7 років

Наразі ведеться підготовка до встановлення світлофорних об’єктів.

На дорозі Київ-Обухів закінчуються ремонтні роботи з оновлення покриття. Щодня цією автодорогою проїжджають десятки тисяч автомобілістів.

Для ремонту використовувалась технологія литої емульсійно-мінеральної суміші (ЛЕМС). Наразі вкладено два шари покриття, яке запобігає руйнуванню дороги. Це дозволить подовжити міжремонтний період експлуатації на 7 років.

Наразі ведеться підготовка до встановлення світлофорних об’єктів.

У Службі автомобільних доріг уточнили, що захисний шар суміші зробили по всій протяжності дороги з Києва до Обухова: від Столичного шосе до виїзду на трасу Н-01 (це понад 20 кілометрів).

Днями на трасі влаштують горизонтальну розмітку, встановлять дорожні знаки.

Як писали "Коментарі", на вулиці Чорнобильської у Святошинському районі Києва закінчується масштабний капітальний ремонт. Оновлюють її від просп. Перемоги до вул. Акад. Єфремова.

Вихідними дорожники закінчили влаштовувати верхній шар покриття на всій вулиці. Влаштовано близько 35 тис. кв. м асфальтобетону. Нині капітальний ремонт вулиці Чорнобильської виконано на 85%. За сприятливих погодних умов, завершити роботи заплановано до кінця листопада.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися