Біля “Борисполя” будують сортувальний термінал за 1 млрд гривень

Інвестором терміналу стала компанія "Нова пошта"

Біля міжнародного аеропорту "Бориспіль" будують новий сортувальний термінал за 1 млрд гривень.

Зазначається, що інвестором терміналу стала компанія "Нова пошта", адже через "Бориспіль" проходить дуже багато посилок щодня.

У новому терміналі  буде сортувальна станція для міжнародних відправлень, а також посилковий і вантажний корпуси.

За словами СЕО "Нової пошти" Олександра Бульби, загальна площа терміналу складе 35 тисяч квадратних метрів. Там буде також шість автоматизованих ліній від нідерландської компанії Vanderlande та литовської компанії Equinox.

Спеціальна технологія  автоматичної викладки посилок на конвеєр сортування дрібного вантажу відбуватиметься без людини. Також буде працювати технологія відеоаналізу, яка розпізнаватиме посилки з пошкодженим маркуванням.

Одночасно на терміналі зможе розвантажуватися та завантажуватися 220 автомобілів.

Як писали "Коментарі", аеропорт "Київ ім. Сікорського" (район Жуляни) закриють на реконструкцію злітно-посадкової смуги. Це відбудеться у 2024 році.

За словами голови ради директорів аеропорту "Київ" Дениса Костржевського, у 2022 році підготують проєкт відповідних ремонтних робіт. Реконструкція почнеться у 2023 році. Але аеропорт закриють у 2024 році. Під час ремонту планують збільшити довжину злітно-посадкової смуги на 460 метрів. Вона сягатиме 2770 метрів.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися