У Києві можуть заборонити роботу евакуаторів

Громадська організація подала позов в якому просить у суду визнати роботу евакуаторів незаконною

У Києві окружний адміністративний суд розглядає позов громадської організації"Український суспільно-правовий рух: Демократія через право". Організація просить визнати роботу евакуаторів протиправною. Про це повідомила Київvласть з посиланням на копію ухвали суду, копія якого є в розпорядженні редакції.

Позивач просить суд: "визнати протиправними дії Департаменту транспортної інфраструктури про наділення повноваженнями інспекторів Департаменту транспортної інфраструктури. Складати протоколи, передбачені частинами 1, 3 статті 122 Кодексу України Про адміністративні правопорушення та забезпечення роботи з доставлення тимчасово затриманих транспортних засобів, для зберігання на спеціальний майданчик або стоянку протиправними", – сказано в документі.

Позов організація відправила стосовно КМДА, Департаменту транспортної інфраструктури КМДА та Київради як третій особі. Суд вирішив, що справа підлягає розгляду за спрощеною процедурою без повідомлення сторін спору.

Раніше "Коментарі" розповіли про евакуйований суперкар за пів мільйона доларів.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися