У Київраді підтримали петицію про повернення дітей до школи

Школи працюватимуть за умови 100% вакцинованих працівників

Марина Порошенко заявила, що постійною комісією Київради було підтримано електронну петицію з проханням про повернення учнів 1-4 класів до звичайної форми проведення занять у школі за умови, що 100% співробітників школи буде вакциновано від коронавірусу.

Також Марина Порошенко нагадала про те, що дозвіл на звичайний режим роботи має ті заклади, де вакцинацію пройшли геть усі працівники.

Прохання про виведення дітей молодших класів на очне навчання було аргументоване тим, що малюкам від 6 до 10 років складно сконцентруватися та зосередитися на онлайн-занятті, через що значно знижується їхня якість освіти. Також невідомо, коли закінчиться пандемія, а значить, що очікувати якихось змін на краще завтра — витівка досить погана, тож час втрачати краще не варто.

Отже. за рішенням Кабміну, на очне навчання найближчим часом буде виведено 1-4 класи всіх київських шкіл, у яких 100% працівників пройшли дворазову вакцинацію від коронавірусу.

Нагадаємо: раніше ми наводили статистику щодо вакцинації населення у Києві.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися