ВДНГ у Києві став національною пам'яткою

Документ був підписаний прем’єр-міністром Денисом Шмигалем.

Кабінет міністрів України присвоїв "Експоцентру України" (ВДНГ) у Києві категорію національної пам'ятки. Про це повідомили на Урядовому порталі. 

Так, постановою №1180 від 10 листопада встановлено, що пам'ятникам "Експоцентр України", "Вхід головний" та "Павільйон головний" привласнили охоронні номери 260109, 260109/1 та 260109/2 відповідно. Документ був підписаний прем’єр-міністром Денисом Шмигалем

Раніше комплекс виставкового центру належав до категорії пам'яток місцевого значення.

Територія ВДНГ -  286 гектарів площі, на якій розташовано 180 будівель та споруд. 19 з них мають статус історико-культурних пам'яток України.

Як писали "Коментарі", на території ВДНГ у Києві розпочались роботи зі створення освітнього кластера. Йдеться про так званий Президентський університет, який планують відкрити у 2023 році. Про це повідомили на сторінці Експоцентру в Facebook. Так, біля павільйонів №19 та №21 почались вишукувальні роботи в рамках проєктування освітнього кластера. На території працюватиме спеціальна техніка.

 Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися