Київ озеленять за допомогою переробленого сміття (ФОТО)

Організатори проєкту озеленення створять безкоштовний курс для всіх охочих

Столицю озеленять за допомогою переробленого пластику. Ініціатори проєкту планують пройти весь шлях, починаючи від збирання сміття і закінчуючи проєктуванням та установкою об'єкта. Про це повідомила команда міських дизайнерів "Агенти змін".

"У київських публічних просторах часто відсутні зручні вуличні меблі. В озелененні нерідко використовують однорічні рослини, які зникають взимку. А після вечірніх променадів сквери й парки іноді перетворюються на звалища. Ми хочемо це виправити й налагодити процес, який поступово змінить ситуацію на краще: сучасні вуличні меблі з'явиться на публіки, в озелененні будуть використовувати багаторічні рослини, а сміття будуть збирати й переробляти ", - йдеться в повідомленні.

Проєкт підтримує фонд Coca-Cola. Організатори зазначають, що створять навчальний, безкоштовний курс, у якому детально опишуть всі етапи виробництва такого проєкту, щоб кожен міг його повторити.

Раніше "Коментарі" розповіли про перший український електромобіль для інвалідів.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися