Де пройдуть ярмарки 19-20 лютого в Києві
Цікавий факт: ярмарки існували ще за давніх біблійних часів
У суботу на неділю, 19-20 лютого, в Києві відбудуться традиційні сільськогосподарські ярмарки. Про це інформує Департамент промисловості та розвитку підприємництва КМДА.
Зокрема, 19 лютого (субота) ярмарки пройдуть:
у Голосіївському районі – вул. Паньківська, вул. Голосіївська, 4-10;
у Дарницькому районі – вул. Ревуцького;
у Деснянському районі – вул. Кубанської України (у межах вул. Космонавта Волкова та просп. Лісового), вул. Миколи Закревського (у межах просп. Володимира Маяковського, 2-А та вул. Теодора Драйзера);
у Дніпровському районі – б-р Амвросія Бучми, 2-10;
в Оболонському районі – вул. Йорданська, 1-9;
у Печерському районі – вул. Катерини Білокур;
у Святошинському районі – вул. Семашка, 10;
у Подільському районі – просп. Степана Бандери (біля Куренівського парку);
у Солом’янському районі – вул. Стадіонна (у межах вулиць Митрополита Василя Липківського та Богданівської);
у Шевченківському районі – вул. Богдана Гаврилишина, 1-17.
20 лютого (неділя):
у Голосіївському районі – вул. Маршала Конєва (у межах вулиць Михайла Ломоносова та Василя Касіяна).
Історична довідка: сьогодні, коли ми відвідуємо ярмарки, ми бачимо різноманітні експонати – тварин, рослини, мистецтво і, звісно, продукти. Ці експонати привозять на ярмарок і демонструють люди, які працювали над ними цілий рік або просто щоб покращити продаж.
Такий вид торгівлі не новий. Його коріння сягають давніх біблійних часів. Свідчення про ярмарки понад 2000 років тому з’являються в Біблії. У той час ярмарки мали комерційний характер, тобто вони були місцем купівлі та продажу товарів купцями. Також у той час в історії діяльність церкви та держави була тісно пов'язана. Часто ділові та релігійні заходи проводилися в поєднанні один з одним. Ось чому деякі вчені вважають, що слово "ярмарок" можливо походить від латинського слова "ярмарок" або святий день. Ярмарок був днем, коли велика кількість людей збиралася разом для релігійного поклоніння. Фактично, земля, на якій були розташовані храми, стала називатися "ярмарками" або торговими центрами.
Незабаром церкви почали стягувати з купців плату за привілей облаштування торгової палатки на ярмарках. Зібрані гроші допомогли церквам розширюватися, розвивати й захищати торгові території.