Прогноз погоди на 11 грудня у Києві

У більшості областей температури коливатиметься від -1 до +4 градусів

У середу, 11 грудня, буде прохолодною – ближче до нуля у всіх регіонах, крім Півдня. Втім на суттєві опади варто очікувати лише мешканцям пригірських регіонів.

У більшості областей температури коливатиметься від -1 до +4 градусів. На Півдні – +3+8 градусів. Так само опадів не варто очікувати і у Києві. Там температура повітря у середу становитиме +1+3 градуси.

Як раніше повідомляло видання "Коментарі", зима в Україні зменшиться на цілий місяць і стане теплішою. завідувачка відділом прикладної метеорології та кліматології Українського науково-дослідного гідрометеоінституту Віра Балабух розповіла, що підвищення середньої температури за рік на 0,1 градуса подовжує тривалість теплого періоду на один день. Тобто, середня температура в Україні до кінця століття зросте на 3,2 градуси за рік, тривалість теплого періоду порівняно з сьогоднішнім може вирости на цілий місяць. Це означає, що за сто років зима в Україні скоротиться на 32 дні. До того ж вона буде менш суворою. Повідомляється, теплий період в Україні збільшиться на 2-3 тижні. Клімат у Поліссі буде схожим на південний степ на початку століття.

Джерело: https://meteo.gov.ua/

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися