На Київщині відкрили чотири маршрути для евакуації

Гуманітарні коридори на 24 березня

У Київській області сьогодні, 24 березня, триватиме евакуація мирних мешканців. Про відкриті гуманітарні коридори в регіоні повідомила віце-прем’єр-міністр України Ірина Верещук, передають "Коментарі".

За її словами, на 24 березня в Україні погоджені сім гуманітарних коридорів, з них чотири — у Київській області. До Броварів евакуюють мешканців населених пунктів Велика Димерка, Богданівка та Бервиця. З Макарова, де тривають запеклі бої з окупантами, мирних мешканців вивезуть до Житомира.

Місця зборів мешканців для організованої евакуації:

— Велика Димерка — сільрада, вул. Бобрицька, 1.

— Богданівка — сільрада, вул. Богдана Хмельницького, 219.

— Бервиця — з цього села мешканці мають самостійно перейти до мосту між селами Мокрець та Заворичі, де переходять річку Трубеж в напрямку вулиці Радгоспна.

— Макарів — сільрада, вул. Ростовського, 30.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що з Борисполя з допомогою волонтерів безкоштовно вивезуть людей до Німеччини та Італії. На наступному з міста доставлять за кордон сотню мешканців, переважно жінок з дітьми та літніх людей. Кожна група і до Німеччини, і до Італії буде сформована з 50 осіб.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися