Палатний розповів про ситуацію у селах довкола Бучі і Бородянки та гуманітарну допомогу людям

Невеличкі села теж повинні бути в зоні уваги

Волонтери привозять необхідну гуманітарні вантажі до Бородянки і Бучі, тоді як у навколишніх селах людям також потрібна допомога. Про це розповів Артур Палатний, звітуючи про поїздку волонтерів "Української команди" до Київської області. 

"Доставили гуманітарний вантаж від невтомних волонтерів штабу "Українська команда" з Вінниці та Хмельницького Геннадія Ткачука, Олександра Буханевича та благодійного Фонд Людмили Станіславенко у звільнені населені пункти Київської області. Буча і Бородянка зараз у центрі уваги світу і волонтерів. Але на околицях цих центрів продовжують жити люди. У маленьких селах за 5-10 кілометрів від цих містечок люди постраждали не менше. Але найчастіше допомогу везуть саме у міста", — повідомив Палатний.

Керівник волонтерського штабу "Українська команда УДАР" закликав волонтерів віддавати частину допомоги у невеликих селах по дорозі до Бородянки і Бучі.

"Тому наші хлопці Орест Криштафович, Георгій Тарасків та Олександр Боришкевич об’їхали навколишні села, просто зупинялися і питали людей, чи потрібна їм допомога. Майже всі відповідали ствердно. За кілька днів плануємо наступну поїздку. Розумію, що кожен допомагає так, як вважає за потрібне. Але моя порада - не їдьте лише у Бучу чи Бородянку. Зупиняйтесь по дорозі, говоріть з людьми. Досвідчений волонтер завжди побачить по очах, чи є реальна потреба. Разом переможемо", — підсумував Палатний.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися