Інцидент із затриманням чоловіка пояснили у Київському обласному ТЦК

У Київському обласному ТЦК повідомили, що не знають, де перебуває чоловік

У мережу потрапив черговий скандал з участю працівників ТЦК. Журналістка Олександра Захарова на своїй сторінці у Facebook повідомила подробиці інциденту. За її інформацією, чоловіка затримали до початку комендантської години, доставили до ТЦК, де, як стверджується, побили та доставили у Вишневе на ВЛК. Після того, як він порізав собі вени, його нібито викинули на вулиці у Вишневому. У Київському ТЦК та СП прокоментували ситуацію, повідомляє портал "Коментарі".

За даними ТЦК, поліція затримала Московського Станіслава Вікторовича під час комендантської години та доставила його до 1-го відділу Бучанського РТЦК.

Перевіривши військово-облікові дані, виявилося, що даний громадянин не перебуває на військовому обліку та знаходиться у розшуку поліції. Таким чином, він ухилявся від проходження військової служби та виконання свого конституційного обов'язку.

“Під час перебування громадянина в РТЦК та СП до нього не застосовувались фізичні методи впливу, моральний тиск та погрози зі сторони військовослужбовців ТЦК та СП. В приміщенні ТЦК даний громадянин спроб самогубства не вчиняв”, - повідомили в ТЦК.

Також у повідомленні зазначається, що вранці даний громадянин пройшов військово-лікарську комісію у лікарні Києво-Святошинського району та був визнаний приданим до військової служби. Однак, перед відправкою до навчально центру для проходження базової військової підготовки громадянин здійснив втечу. На даний час місце його перебування невідоме.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що відомо про мобілізацію жінок.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися