У Деснянському районі збудують укриття за понад 45 мільйонів гривень: адреса

Роботи з облаштування укриття планують провести до 26 грудня 2025 року

Ліцей № 18 Деснянського району міста Києва оголосив тендер на будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття. Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на відповідний тендер, розміщений на платформі Prozorro.

Згідно з тендерною документацією замовник планує виконати, серед іншого, такі роботи:

розбирання надземної частини одно - і двоповерхових цегляних будівель без збереження придатних матеріалів, улаштування залізобетонних колон у дерев'яній опалубці, улаштування тепло - і звукоізоляції суцільної з плит пінополістирольних, прокладання трубопроводів водопостачання з напірних поліпропіленових труб високого тиску, облицювання башти стальним профільованим листом, та інші роботи. 

Також замовник планує провести роботи з благоустрою та озеленення території.

Усього планується виконати 524 найменування робіт та витрат. Очікувана загальна вартість - 45 131 308,60 гривень. 

Будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття ліцею № 18 Деснянського району міста Києва планується на земельній ділянці за адресою: вул. Братиславська, 14-А у Деснянському районі м. Києва.

Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг визначений до 26 грудня 2025 року. 

Дата оприлюднення тендеру - 10 липня 2024 року. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 25 липня 2024 року. Початок аукціону ліцей планує на 25 липня року. 

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що у Києві відремонтують вуличне освітлення на десятки мільйонів гривень.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися