Батьки встигніть - до першого класу дитину треба записатися у квітні

Із 12 квітня школи Києва прийматимуть заяви та документи першачків

"Цього року ми очікуємо 31 тисячу першокласників. Місць у перші класи шкіл столиці – достатньо. Зарахування дітей здійснюватиметься поетапно", – повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

За три роки для 96 тисяч учнів початкових класів обладнано понад 3 тисячі кабінетів , відремонтовано 791 кабінет, підвищило кваліфікацію понад 7 тисяч вчителів, котрі викладають дітям за стандартами НУШ.

Проте аби дитина потрапила до школи, яку для неї обрали батьки, треба завчасно подати документи.

Правила зарахування

Чиновник пояснив, що першочергово до найближчої школи будуть приймати дітей:

що проживають на території обслуговування відповідного навчального закладу,

чиї брати чи сестри вже навчаються в цій школі,

 працівників закладу освіти

 із садочків, які входять до структури школи.

Потім – усі охочі на наявні вільні місця.


"Уже третій рік поспіль ми виділяємо з міського бюджет безпрецедентну суму на реалізацію заходів у рамках Нової української школи. Впевнений, що таких інвестицій в освіту не вкладає жоден регіон України. За останні три роки з державного бюджету місто отримало 158 млн. грн., до якого місто додало ще 610.4 млн. грн. Це дозволило якісно підготувати школи до прийому першокласників, відповідно до всіх стандартів НУШ", – зазначив Валентин Мондриївський.

Раніше ми писали, що через епідемію коронавірусу, МОН скасував ДПА у 4 та 9 класах.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися