Сезонна робота у Києві: актуальні вакансії та зарплати

Яку сезонну роботу пропонують у Києві

Розпочинається літній період і на ринку праці пропонують тимчасову роботу. Портал “Коментарі" проаналізував бази оголошень та з'ясував, які вакансії актуальні та яку зарплату пропонують.

Чимала кількість вакансій розміщена на сайтах оголошень з пошуку вожатих. Таких спеціалістів запрошують до таборів шкіл та дитячих клубів. Заробітна плата коливається в межах 10000 - 20000 гривень.

Так, вожатий, вихователь потрібен у дитячий клуб. Серед основних завдань працівника визначені наступні: 

  • проведення творчих та розвиваючих занять, майстер-класів з дітьми згідно з програмою клубу, ідеї завжди підтримуються та ціняться;

  • стимулювання та підтримка творчого, спортивного, музичного самовираження дітей;

  • організація ігрових та розважальних заходів для дітей дошкільного та шкільного віку (початкова ланка).

Вихователь повинен вміти працювати з дітьми різного віку,  створювати комфортну та безпечну атмосферу. Також серед вимог: творчий підхід до роботи та здатність до інновацій, комунікабельність та вміння працювати в команді.

Заробітну плату пропонують у розмірі від 8000 до 20000 гривень. Детальніше про вакансію тут.

Головного вожатого шукають у денний літній табір на Осокорках. Табір починає роботу з 3 червня. Вимоги загалом схожі на попередню вакансію, а зарплату пропонують у розмірі 18000 гривень. Деталі тут.

Серед інших вакансій сезонної роботи вказані: 

  • бариста (з навчанням, на сезон). Зарплата - від 1000 - 1400 грн за зміну (ставка + відсоток), графік: 5/2 - понеділок — п’ятниця, 09:00 - 18:00. Готові взяти працівника, віком від 17 років. Детальніше про вакансію читайте тут;

  • кухар в пляжний комплекс (на сезон). Кухарі потрібні на різні процеси, обіцяють щотижневу виплату зарплати у розмірі 1500−2500 гривень за зміну, залежно від досвіду та навичків. Детальніше про вакансію тут

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, яку роботу пропонують у Київській області.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися