Атлети врятували результат на Іграх попри те, що чиновники його ледь не завалили, - «УДАР Віталія Кличка»

Результат української збірної на Олімпіаді-2020 витягли саме спортсмени, тоді як чиновники зробили все для провалу. Про це заявив голова виконкому "УДАРу Віталія Кличка" Артур Палатний на своїй сторінці у Facebook.

"Перемоги українських спортсменів відбуваються не завдяки, а всупереч державі. Приклад – ситуація з легкоатлеткою Килипко, яка сама виборола 5 місце, адже їй відмовили у проханні взяти тренера. І після цього профільний міністр робить заяви, що "атлетів забезпечили всім необхідним" і обіцяє "переглянути неперспективні види спорту". Насправді ж, це наші спортсмени мають "переглядати" доцільність чиновників на Олімпіаді і у міністерстві за результатами змагань. Тому що спортсмени врятували результат України на Олімпіаді у Токіо, який ледь не завалили чиновники", - наголосив Палатний.

Він переконаний, що погіршення результатів збірної у порівнянні з минулими роками пов’язане із недофінансуванням спорту.

"Наші спортсмени продемонстрували неймовірну волю до перемоги та щире бажання прославити свою країну. Але попри ці зусилля, Україна отримала лише 44 місце у медальному заліку. Зменшення кількості медалей порівняно з попередніми роками є зрозумілим, адже цього року ми мали найменшу збірну в історії – 157 атлетів. Все це наслідки багаторічного фінансування спорту за залишковим принципом і недостатньої уваги держави. Переконаний, що ці Ігри – серйозний привід задуматись про ситуацію в країні загалом та переглянути підходи до фінансування та розвитку спорту. Інакше, дуже скоро Україна перейде у глядацький зал Олімпіади", - заявив керівник виконкому "УДАРу" Віталія Кличка.

Він також зазначив, що актуальним є питання загальної стратегії держави щодо розвитку масового спорту, адже без цього про олімпійські нагороди можна не мріяти.

picture

Нагадаємо, раніше Палатний повідомив, що юніорська команда Україна з ММА – вільної боротьби, перемогла на чемпіонаті у Європі.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Владимир

10 серпня 2021, 16:36

Мне кажется, что проблема не в плохом финансировании спорта а в структуре его управления, деньги идут на финансирование бюрократического аппарата, а не на развитие спорта. Министр Гутсайт выдвинул программу развития спорта, где деньги должны идти за спортсменом, но у нас они до сих пор идут за чиновниками всех рангов с самого низу. Начиная от мертвых душ тренеров в спортшколах, фиктивных групп, фиктивной аренды и закупки спортинвентаря. Покупки управлениям спорта, новейшей техники в управления спорта, транспорта и горючего, расходуемого на цели управлений, а не спорта. И все подымается по вертикали! Я думаю, что уважаемый пан Артур мог бы помочь спорту инициировав проверку начиная с того что происходит в Киеве!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися