Віталій Кличко привітав киян-олімпійців та вручив грошову премію призерам

Мер Києва нагородив спортсменів і тренерів

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з киянами - призерами ХХХІІ Олімпіади в Токіо та нагородив спортсменів і тренерів. П’ятеро спортсменів та 7 тренерів отримали грошову винагороду, а двоє бронзових призерів – також відзнаку Київського міського голови “Знак Пошани”. Міська влада виділила на матеріальну підтримку олімпійців та їхніх тренерів 3 млн 150 тис. грн. А незабаром грошову винагороду отримають також кияни-паралімпійці. Про це повідомляє офіційний сайт Віталія Кличка.

Віталій Кличко подякував спортсменам за відданість спорту та силу волі. А також за нову сторінку в історії олімпійського руху, в яку тепер назавжди вписані їхні імена.

"Кожна олімпійська нагорода – це свідчення вашого таланту, працездатності та волі до перемоги, – сказав Кличко. – Ми спостерігали за майстерним виступом Ігоря Рейзліна, який завоював першу в історії незалежної України олімпійську медаль в індивідуальній чоловічій шпазі. Ми всі разом аплодували Дар’ї Білодід, яка на останній хвилині поєдинку пішла в наступ та перемогла, завоювавши бронзову нагороду Олімпіади. Так, всі хвилювання вже в спогадах, але кожного разу, коли синьо-жовтий прапор здіймався над олімпійськими аренами Токіо, ми відчували гордість за вас і за Україну. Ще раз дякую за вашу відданість спорту і силу волі! Бажаю вам миру, здоров’я та оптимізму, завжди блискучої форми та нових яскравих перемог!" – звернувся до спортсменів Віталій Кличко.

За третє місце на Олімпіаді спортсмени отримали від міста 500 тис. грн, за четверте – 400 тис. грн, п’яте – 300 тис. грн, за шосте місце – 200 тис. грн. Тренери олімпійців отримали від 75 до 325 тис. грн грошової винагороди.

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, який брав участь у зустрічі в Київській мерії, в свою чергу, висловив подяку Віталію Кличку за підтримку спортсменів та спорту.

"19 медалей – це, справді, гарний виступ наших олімпійців. Ми пишаємося їхніми досягненнями. Дуже важливо гідно оцінювати працю спортсменів. І я хотів би подякувати Віталію Кличку за сьогоднішню зустріч і за високу оцінку заслуг наших спортсменів", - сказав Бубка.

Усього в складі української збірної було 38 киян-олімпійців. Нагороди від Віталія Кличка отримали Ігор Рейзлін (фехтування), Дар’я Білодід (дзюдо), Ірина Геращенко (легка атлетика, стрибки у висоту), Яків Хаммо (дзюдо) та Любов Басова (велоспорт-трек).


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися