У Києві депутати не виділили грошей на оновлення книжкового фонду дитячих бібліотек: експерти шукали вихід із ситуації
"Книга – краще ґаджета": у Києві стартувала програма допомоги бібліотекам для дітей
Вперше в історії міста Києва бюджетом на 2022 рік не передбачено оновлення книжкового фонду дитячих бібліотек. І, таким чином, більше 150 тисяч маленьків читачів залишилися без цікавих історій, без емоцій, без доброти та співвідчуття, оскільки ґаджет, на відміну від книги, є бездушною залізякою.
– Віктор Гольдський. Добрий день, сьогодні ми обговоримо одну з найважливіших тем суспільства – роль книги у житті дитини. Яка роль книги у вихованні дитини, і чи може книга бути кращою за ґаджет? Чи може ґаджет замінити книгу?
Учасниками сьогоднішньої нашої дискусії є Яна Біленко – директорка Центральної бібліотеки імені Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва. Тетяна Стус – письменниця, дитяча психологиня, керівниця Лабораторії дитячого читання "БараБука" НЦ "Мала академія наук України". Олександр Афонін – президент Української асоціації видавців і розповсюджувачів книг, член громадської ради при Комітеті Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики. Ігор Степурін – керівник БО "БФ "Бібліотечна країна". Модератор круглого столу – Віктор Гольдський – президент Благодійного фонду "Турбота поколінь".
books.turbota.in.ua. Не залишайтеся байдужими!
Раніше засновник мікроферми "Родинний Добробут" Антон Дундій розповів в ексклюзивному інтерв'ю інтернет-порталу "Коментарі", який бізнес користується в Україні успіхом, не дивлячись на пов'язані з коронавірусом обмеження, та як не просто вижити у кризу, але й успішно розвивати свій бізнес у країні.