Біжи швидше: 5 стадіонів Києва для безкоштовного заняття спортом

Огляд стадіонів Києва для спорту

Часом виявляється нелегко знайти стадіон для бігу чи фізичних вправ під відкритим небом у Києві. Деякі з відомих стадіонів з давньою історією, такі як "Старт" та "Атлет", вже довгий час перебувають у стані реконструкції, тоді як інші не відповідають необхідним стандартам або знаходяться у занедбаному стані.

Журналісти порталу "Коментарі" зібрали стадіони у різних районах міста, де ви можете займатися спортом з користю та комфортом.


Стадіон "Русанівець"

picture

Адреса: Бульвар Ігоря Шамо, 12-а

Час відвідувань: будні – з 06:00 до 09:00, та з 19:00 до 21:00, вихідні – з 06:00 до 21:00

Стадіон "Русанівець" — це футбольний стадіон, розташований у київському мікрорайоні Русанівка. Стадіон розташований за адресою вулиця Дорогожицька, 3. Він є домашнім майданчиком для кількох футбольних команд, а також використовується для проведення тренувань і змагань різних рівнів. Стадіон "Русанівець" має невелику кількість сидячих місць і був реконструйований у 2016 році. Він часто використовується для проведення футбольних матчів місцевого рівня, а також для тренувань футбольних команд.

Цей стадіон може використовуватися для проведення тренувань різних видів спорту, а також для організації різноманітних культурно-спортивних заходів. Його зручне розташування і зручна інфраструктура роблять його популярним місцем серед спортсменів та вболівальників футболу в Києві.


Стадіон "Місто спорту"

picture

Адреса: Гідропарк, Долобецький острів, пляж “Венеція”

Час відвідувань: щодня з 08:00 до 21:00

У 2013 році було відкрите місце, яке ставить себе у ряди "центрів масового футболу та спорту" та рекреаційних спортивних центрів. Сьогодні воно налічує цілий комплекс закладів, серед яких особливе місце займає центр пляжних видів спорту SunRise: тут можна знайти 9 кортів з піском і повітрям, які підігріваються, професійні тренажери, сауну та зони відпочинку.

Наразі на цьому місці розташоване футбольне поле вищого стандарту, з критими трибунами на 600 місць та роздягальними. Офіційно це база збірної команди України з футболу (любительського футболу), яка зараз активно виступає на світовому чемпіонаті в Німеччині. І, безсумнівно, головна прикраса цього центру - качалка у Гідропарку. Це єдиний в Україні, а, за словами власників, і в Європі тренажерний зал під відкритим небом (подібний, як стверджують, існує лише у США), ідеї батьків-засновників якого втілив у життя Юрій Кук, син відомого генерала УПА Василя Кука.


Стадіон "Темп"

picture

Адреса: вулиця Генерала Вітрука, 10-а

Час відвідувань: щодня з 09:00 до 21:00

Стадіон, розташований у Святошинському районі, має вражаючу історію та багатий минулий (відкритий у 1955 році, він спочатку відомий як стадіон заводу "Авіант"). У 90-ті роки він служив домашньою ареною для футбольного клубу "Динамо-3". У 2017 році стадіон пройшов реконструкцію та капітальний ремонт, що значно покращило його умови, тепер він перебуває під опікою місцевої районної адміністрації.

Тепер стадіон оснащений поліуретановими біговими доріжками, які розділені на 8 секцій (колись вони були бетонними), а також зонами для стрибків у висоту та довжину. На ньому також знаходиться футбольне поле зі штучним покриттям (газон був замінений два роки тому). Трибуни мають вмісткість у 3 тисячі сидячих місць (з них 15 призначено для людей з інвалідністю).


Стадіон "Піонер"

picture

Адреса: вулиця Академіка Туполєва, 22

Час відвідувань: щодня з 06:00 до 09:00, та з 18.30 до 21:00

У 2013 році почалася модернізація відомого стадіону на Нивках, який раніше належав спортивній школі №6. Тоді було оголошено, що оновлений стадіон буде відповідати всім вимогам та стандартам Міжнародної асоціації легкої атлетики. Бігові доріжки були покриті матеріалом від німецької компанії "Polytan", а їх довжина становить 400 метрів, що відповідає світовим стандартам.

Тепер на стадіоні є багатопроменеві бігові доріжки з новим покриттям, глядацькі трибуни, футбольне поле зі штучним покриттям (яке можна орендувати для футбольних матчів), легкоатлетичні сектори, а також роздягальні з душовими кабінами.


Стадіон "Спартак"

picture

Адреса: вулиця Кирилівська, 105

Час відвідувань: щодня з 06:00 до 22:00 (враховуючи, що поруч зі стадіоном транспортна розв’язка, рекомендується відвідувати або рано вранці, або пізно увечері).

Один з найстаріших стадіонів у Києві, що розташований на Куренівці, був побудований у 1934 році. Раніше поруч розташовувався затишний парк. Перша реконструкція стадіону відбулася наприкінці 1970-х років після трагедії 1961 року, коли Куренівський ставок вибухнув. Цей стадіон часто використовувався для проведення концертів та фестивалів, серед яких був популярний "Октоберфест".

Наразі стадіон оснащений біговими доріжками, трибунами на 5 тисяч глядачів, а також полями для міні-футболу (включаючи крите поле), басейном, сауною та спортзалами на території. Також тут є секція для акробатики та стрибків на батуті, а також клуб зі стрільби з луку. Ще однією перевагою є прекрасний вид на Кирилівську церкву. Проте, треба відзначити, що трибуни та спорядження перебувають у поганому стані і потребують ремонту.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися