Графік відключень світла в Києві тепер можна дивитися в календарі: як це зробити

Київський програміст зробив імпорт графіків відключень електроенергії прямо в застосунок календаря

Київський програміст інтегрував до застосунку Google Календар графіки відключень світла у столиці. Про це повідомляє Mezha.

"Однією з нагальних проблем українців через російське вторгнення стали віялові відключення електропостачання. Якщо не відбувається аварійних ситуацій, то більш-менш планувати свій час вдається завдяки графікам відключень", - йдеться у повідомленні.

Київський програміст зробив власний варіант підписки на графік прямо в календар. Це дозволить побачити, коли плануються відключення, і одразу зрозуміти, які події в календарі можуть накладатися на цей час. Ця інформація має автоматично оновлюватися.

IT-спеціаліст поділився інструкцією, як отримувати графіки прямо в календар.

Спершу треба дізнатися присвоєну вашій адресі групу відключень (на сайтах Yasno або ДТЕК), а далі згідно з інструкцією імпортувати графіки в Google Calendar, Microsoft Outlook, календар в iOS тощо.

Кияни отримуватимуть сповіщення про погіршення якості повітря. Користувачі "Київ Цифровий" можуть підписатися на сповіщення про високий рівень забрудненості повітря у Києві. Про це повідомив заступник міського голови Петро Оленич, - пише Київська міська рада. Мешканці Києва отримуватимуть повідомлення у разі, якщо індекс якості повітря у всьому місті відповідатиме значенню "високий рівень забрудненості" – тобто становитиме 75 і вище.

"Київ Цифровий" завантажили вже 2 мільйони користувачів. За цей час у застосунку отримано 150 000 відгуків, віддано 600 000 підписів за петиції і 6 500 000 голосів за дерусифікацію столиці.

"2 000 000 користувачів у Київ Цифровий! Дякуємо, що ви з нами. Be brave like Ukraine, be digital like Kyiv", – написав заступник голови КМДА Петро Оленич.



Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Зінаїда

18 листопада 2022, 07:33

Підкажіть будьласка де читати інструкцію?

Михайло

17 листопада 2022, 21:33

Пётр , там значної кількості будинків просто немає. Мою вулицю включили тільки після того, як я надіслав повідомлення. І тадам! мого будинка там нема, хоч я і вказував номер.

Людмила

17 листопада 2022, 13:46

У мене відсутнє світло вже другу добу, на щитовій вибило запобіжник. Це відбувається досить часто. По частині вулиці світло є , десять хат без світла. Телефонували, заявки посилали, всім всерівно. Здихайте і без цих двох годин.

Тетяна

17 листопада 2022, 13:11

А як видалити тепер? Він не співпадає

Дмитрий

17 листопада 2022, 12:52

Ок.

Наталия

17 листопада 2022, 10:48

Ок

Наталия

17 листопада 2022, 10:47

Ок

Константин

17 листопада 2022, 06:03

Радует одно, что у наших властьимущих иих семьях, которые за границей, свет есть.

Светлана

16 листопада 2022, 18:49

Киевская область,селоГора хо8 получать смс о выключении света

Оля

16 листопада 2022, 09:52

Читаю комент и меня удивляют люди которие пишут гадости,спасибо что мы живи, а свет будет и победа будет наша надо просто это пережить, это не самое страшное отключение света дома,главное что свет есть в больницах там где люди реально без него не могут,так что я всем желаю даже в ужасной ситуации находить плюси,СЛАВА УКРАЇНИ!!!

Николай

16 листопада 2022, 09:43

График отключения света в гг.обухове Кировская обл.

Олег

16 листопада 2022, 09:07

Paddington, так мало того,ахметка умудряется продавать электроэнергию в Молдавию,в то время,когда людям свет отключают!!!

Пётр

16 листопада 2022, 08:25

Саша, у нас вчера вечером на Лесном массиве в части домов свет не выключали, сегодня ночью было выключение, утром не должны были выключать, а в 7.35 выклчили.

Paddington

16 листопада 2022, 08:22

Боже! Какие же тупые, необразованные неучи стоят у власти и работают в шарашкиной конторе под названием " дэтек".Кому, зачем и какие , к черту , графики нужны вообще, если любой мало-мальски образованный школьник знает, что когда после долгого отключения начинают по новой набирать обороты холодильники и морозилки,то идёт такой всплеск энергии, что разговор об экономии просто бред, чушь и брехня!!!Люди, надо заставить их прекратить эти издевательства над нами и обращаться с нами как с тупым стадом неучей!!!!

Пётр

16 листопада 2022, 08:13

Пока не пробовал это приложение, но есть одно предложение его автору, надо "привязать" его к GPS данным смартфона и Google карт. Тогда можно будет вводить адрес дома, а выбрать его на карте. Так же можно цвет домов которые могут отключить в ближайшее время сделать красным.

Саша

15 листопада 2022, 16:41

У нас на борщаге сейчас отключили свет. Не по графику. Дтэк отвечает, что по этому адресу отключений нет. Графики - наше все.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися