Київ додатково виділив мільйони для медиків на боротьбу з коронавірусом

Для працівників медустанов Києва додатково закуплять захисні засоби

Столична влада нещодавно виділила з резервного фонду бюджету міста 30 млн гривень на закупівлю засобів індивідуального захисту для медиків комунальних медустанов. За виділені кошти для медустанов закуплять костюми біологічного захисту, бахіли, ізоляційні одноразові медичні халати, маски, медичні рукавички і захисні щитки.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

"Ми продовжуємо працювати і над збільшенням ліжок в медустановах для лікування хворих COVID-19, і над забезпеченням лікарень і медиків всім необхідним. Хочу повідомити, що на днях місто додатково виділив з резервного фонду столиці майже 30 млн гривень. Це кошти на закупівлю комунальними медустановами засобів індивідуального захисту. За виділені кошти для медустанов закуплять костюми біологічного захисту, бахіли, ізоляційні одноразові медичні халати, маски, медичні рукавички і захисні щитки ", - уточнив Віталій Кличко.

Закупівля таких коштів, за словами мера, дозволить зменшити поширення захворюваності серед медичних працівників.

З березня місяця зі столичного бюджету на протидію епідемії влада виділила понад 260 млн грн. Окремо місто також виділяє гроші на ремонт систем постачання кисню в лікарнях і закупівлю кисневих концентраторів, повідомили в КМДА.

Як повідомляв портал "Коментарі", з понеділка, 12 жовтня, в Україні набрала чинності новий розподіл регіонів за рівнями епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Київ потрапив у "помаранчеву зони", як і ряд регіонів Київщини.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися