Мер Білої Церкви закликав підприємців відновити роботу (ВІДЕО)

Яка ситуація у місті зараз

Біла Церква поступово входить у звичайний ритм роботи в режимі воєнного стану. Про це у своєму відеозверненні розповів Білоцерківський міський голова Генадій Дикий, передають "Коментарі".

За його словами, враховуючи війну в Україні, в Білоцерківській територіальній громаді ситуація залишається стабільною.

"Усі системи життєзабезпечення міста працюють у штатному режимі. Органи місцевого самоврядування виконують поставленні завдання. Поступово ми входимо у звичайний ритм роботи. Починають відновлювати роботу, де це можливо, різні установи та підприємства в різних сферах життєдіяльності. І це — правильно, адже наша економіка має працювати", — зазначив мер Білої Церкви.

Білоцерківський міський голова закликав підприємців відновити за можливості роботу бізнесу. "Без сильної економіки, без працюючих підприємств, установ, сфери торгівлі та надання послуг наші захисники не матимуть підтримки в тилу. Ми розуміємо, що сьогодні багато жінок з дітьми виїхали, а чоловіки, взявши зброю, вступили до ЗСУ та територіальної оборони. Але ті, хто має можливість відновити роботу підприємств, робіть це", — сказав Дикий у відеозверненні.

Сильна економіка допоможе Україні якнайшвидше здобути перемогу над російськими окупантами, підсумував мер Білої Церкви.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що російські окупанти, погрожуючи Білій Церкві гуманітарною катастрофою, запропонували меру здати місто загарбникам. У відповідь Генадій Дикий відправив окупантів у слід за руським кораблемПідписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися