Модернізацію системи теплопостачання розпочнуть у Києві

До проєкту залучать кредитні кошти

Київська міська рада затвердила договір гарантії та погодила кредитний договір для залучення коштів Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) на модернізацію системи теплопостачання в Києві. Таке рішення підтримали 74 депутати, передають "Коментарі".

Це рішення дозволить комунальному підприємству "Київтеплоенерго" отримати кредит від ЄБРР в розмірі 140 мільйонів євро. Кредитні кошти залучать для модернізації столичного енергокомплексу.

Проєктом передбачено встановлення на ТЕЦ-6 нових енергоблоків та теплового акумулятора. На ТЕЦ-5 планують встановити конденсаційний економайзер. Цей прилад використовуватиме залишкову енергію димових газів для забезпечення опаленням будинків у Києві. Окрім того, здійснять реконструкцію неефективних котельнь, що дозволить знизити викиди парникових газів.

"Ці вкрай важливі технічні проекти націлені на підвищення енергоефективності, економію природного газу, електроенергії та води, але найголовніше, що впровадження масштабних проектів модернізації дозволить покращити якість і надійність послуг для киян", – прокоментував заступник мера Києва Петро Пантелеєв.

Проєктом з модернізації також передбачено встановлення нової системи моніторингу та диспетчеризації (SCADA). Це єдина система контролю та збору даних. Вона аналізуватиме та контролюватиме роботу всього енергокомплексу і відстежуватиме його виробничі показники в режимі реального часу.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися