Найкращі ідеї для бізесу в Києві: як відкрити успішний зал для боксу (ВІДЕО)
Засновник школи боксу розповів, як побудувати успішний бізнес у спортивній сфері
Абсолютний чемпіон України з боксу та засновник школи боксу в Києві Олексій Трофімов розповів "Коментарям", скільки коштує відкрити зал для боксу і яким він має бути для успіху бізнесу. Повну версію інтерв'ю можна переглянути на ютуб-каналі "Коментарів".
Засновник школи боксу у столиці поділився, що зал для боксу – не такий легкий бізнес, як, наприклад, тренажерний зал. Але при цьому він може принести з одного боку задоволення, а з іншого боку – фінансовий прибуток.
За словами Олексія Трофімова, на окремому залі навряд чи можна розбагатіти, але використовуючи не один, а два-три зали, можна побудувати певну систему, щоб далі успішно працювати. Утримання боксерського залу не таке дороге, і окупається він протягом двох з половиною років.
Чемпіон України з боксу розповів, що зал має бути не меншим, ніж 120 квадратів. Обов'язково має бути місце, куди поставити три основні атрибути: ринг, снаряди та тренажерні елементи, а також зону, де можна провести підготовку до основного тренування.
Якщо розглядати вартість, ринг може коштувати від 125 тисяч гривень до 250 тисяч гривень залежно від його висоти.
Наступний елемент – це боксерські снаряди. Самі груші можуть коштувати від 3 до 10 тисяч гривень. При обсязі зали в 125-200 квадратів варто мати хоча б 10 штук, адже це дасть змогу зайняти людей.
Якщо говорити про тренажерне обладнання, це можуть бути тренажер для жиму лежачи, гантелі, штанги. Тут витрати будуть відносно невеликі – у розмірі близько 30 тисяч гривень. Загалом на боксерське обладнання доведеться витратити близько 350 тисяч.
Також існують певні стандарти спортивного залу: це приміщення має провітрюватись, інакше у клієнтів виникне кисневе голодування. Для забезпечення комфорту необхідно буде придбати та встановити систему вентиляції. Тут уже цифри можуть бути зовсім різні.
Хорошою ідеєю може бути поділити зал на дві частини і віддати частину під тренажерний зал, а іншу - під кафе. Це дуже доцільно, адже будь-яка людина, яка займається спортом, втрачає багато енергії. Відповідно, завжди можна буде сходити до кафе та перекусити.
Також у повній версії інтерв'ю Олексій Трофімов розповів, як організувати роботу у залі для боксу та скільки можна на цьому заробити.