У Київській області різко підняли ціни на проїзд

Що треба знати про тарифи та схеми маршрутів пасажирам

На території Бучанської територіальної громади змінилися ціни на проїзд в автобусах. Нові тарифи на проїзд оприлюднили в Бучанській міській раді, передають "Коментарі".

За даними мерії Бучі, на деяких маршрутах вартість проїзду в автобусах зросла. Оприлюднено нові ціни на проїзд в автобусах комунального підприємства "Бучатранссервіс".

Маршрути №101 та №102:

·       по Бучі, Ворзелю — 10 грн;

·       між містами — 20 грн.

Маршрут №103:

·       із Бучі (і навпаки): до Блиставиці — 10 грн, до Луб'янки — 20 грн, до Гаврилівки — 30 грн, до Раківки — 35 грн, до Синяка — 35 грн;

·       із Блиставиці (чи навпаки): до Луб'янки — 10 грн, до Гаврилівки — 20 грн, до Раківки та Синяка — по 30 грн;

·       із Луб'янки (чи навпаки): до Гаврилівки — 10 грн, до Раківки та Синяка — по 20 грн;

·       із Гаврилівки (чи навпаки): до Раківки та Синяка — по 10 грн;

·       проїзд маршрутом Раківка-Синяк коштуватиме 10 грн.

Маршрут №104:

·       із Бучі (чи навпаки): до Ворзеля — 10 грн, до повороту на Бабинці — 20 грн, до Бабинців — 30 грн, до Здвижівки — 35 грн;

·       із Ворзеля (чи навпаки): до повороту на Бабинці — 20 грн, до Бабинців— 20 грн, до Здвижівки — 30 грн;

·       із повороту на Бабинці (чи навпаки): до Бабинців — 10 грн, до Здвижівки — 20 грн;

·       із Бабинців до Здвижівки чи навпаки — 10 грн;

·       по Здвижівці — 10 грн.

"Кількість пільгових місць в автобусах КП "Бучатранссервіс" – необмежена, безкоштовний проїзд передбачений для усіх пільгових категорій населення", — заявили в Бучанській міській раді.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що у Святошинському районі Києва надовго обмежили рух автомобільного транспорту. Рух транспорту у столиці обмежили на вулиці Жмеренській. Ці обмеження ввели через проведення масштабних ремонтних робіт до 30 червня. 

Нагадаємо, у Києві на півроку закрили рух кількох маршрутів трамваїв. Зміни в русі громадського транспорту у Києві пов’язані з реконструкцією Дегтярівського шляхопроводу на перетині вулиць Дегтярівської та Олександра Довженка. Рух трамвайних маршрутів №14 та №15 закрили з 1 червня до 30 листопада. Замість трамваїв на цих маршрутах курсуватимуть автобуси.

Читайте також, що у Києві від метро запустили новий маршрут автобусу.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Александр

13 червня 2023, 23:11

Кошмар, Киевское издание не может правильно написать название улицы Киева... ЖМЕРИНСКАЯ улица, на которой сейчас идёт ремонт покрытия.... Потому что город ЖмерИнка... И никак иначе... Стыдоба

Українець

13 червня 2023, 21:02

Шок скільки треба вам усім грошей такой жадності не мае не в одній державі світу

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися