У Києві забудовники почали знищувати заказник (ФОТО)

Екоактивісти виявили на території заказника незаконну забудову

У Києві забудовники почали знищення заказника "Деснянські луки". Про це повідомив Володимир Борейко, директор Київського еколого-культурного центру.

Ландшафтний заказник місцевого значення "Деснянські луки" був створений у 2020 році в Деснянському районі Києва для охорони заплави річки Дніпро. На КЕКЦ було покладено зобов'язання взяти під охорону цей заказник.

На днях, проводячи перевірку заповідного режиму заказника "Деснянські луки", екоактивісти виявили на території заказника незаконну забудову та знищення важкою технікою частини природного шару заказника та кущів на площі близько 3 га. Там проривається котлован і прокладаються труби. Як наголошує КЕКЦ, все це є грубим порушенням Закону України "Про природно-заповідний фонд України" та Кримінального кодексу України.

З приводу цього факту КЕКЦ звернувся до Спеціалізованої екологічної прокуратури Офісу Генерального прокурора України, а також до Відділу екологічних порушень Київського міського управління поліції.

Нагадуємо, що в Києві в одному з парків відновили роботи з незаконного будівництва.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


В.В.

16 березня 2023, 22:48

Організаторам повістки,техніку для ЗСУ...

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися