У Києві покарають винних у розкраданні коштів на ремонті в парку "Муромець"

Посадовці та підрядники постали перед судом

Посадовці та підрядники постали перед судом за розкрадання понад 9 млн гривень на ремонті спортивних майданчиків столичного парку "Муромець". Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

Деснянською окружною прокуратурою міста Києва скеровано до суду обвинувальний акт відносно п’ятьох осіб - директора комунального підприємства, двох комерційних директорів підрядної організації та двох інженерів з технічного нагляду за фактами розтрати бюджетних коштів у великих та в особливо великих розмірах та службового підроблення.

Згідно з матеріалами слідства, наприкінці 2021 року комунальне підприємство виступило замовником робіт з проведення капітального ремонту спортивних майданчиків в одному з найбільших столичних парків "Муромець".

Сума договорів підряду становила понад 32 млн гривень. 

Незважаючи на відсутність на балансі комунального підприємства земельної ділянки та споруд, що підлягали ремонту, підрядна організація – переможець тендеру, провела там роботи, при цьому не в повному обсязі та без будь-яких дозвільних документів.

Таким чином, директор комунального підприємства, вступивши у злочинну змову з комерційними директорами підрядної організації та за пособництва інженерів з технічного нагляду, вчинили розтрату бюджетних грошових коштів, перерахувавши понад 9 млн грн приватному підприємству за фактично невиконані роботи. 

Всім підозрюваним на етапі досудового розслідування судами обрані запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою із альтернативою застави. Загальна сума внесених застав перевищує 6 млн гривень. 

З метою відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді міста Києва, прокуратурою пред’явлено цивільний позов. 

Фігурантам провадження загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадуємо, що прокуратура подала позови до суду до власників самовільно збудованих закладів харчування у парку "Муромець". Прокуратурою встановлено, що на території парку та на земельних ділянках, що належать до категорії земель природно-заповідного фонду та водного фонду, без правовстановлюючих документів було збудовано два заклади громадського харчування.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися