Кличко розповів про перейменування ще десятків вулиць у Києві

Відповідні рішення ухвалили на засіданні Київради

Депутати Київської міської ради перейменували у столиці ще понад 40 вулиць, провулків та площ, назви яких пов’язані з Росією та радянським минулим. Про це розповів мер Києва Віталій Кличко, передають "Коментарі".

Київський міський голова зазначив, що активний процес дерусифікації у столиці триває, щоб назавжди позбавитися символів і назв, пов’язаних із країною-агресором.

"Нові назви, зокрема, увіковічнять пам’ять про визначні історичні події України, а також про відомих діячів і Героїв, які прославляли Україну та боролись за незалежність нашої держави. А також – пам’ять про захисників України, які поклали своє життя, боронячи нашу державу після широкомасштабного вторгнення російських варварів", – заявив Кличко.

Серед перейменованих вулиць у Києві наступні:

·       у Дарницькому районі вулицю Славгородську перейменували на вулицю імені загиблого героя Дениса Антіпова, а вулицю Карла Маркса – на вулицю Йоганна Вольфганга Ґете.

·       у Голосіївському районі площу Амурську – на площу Васильківську.

·       у Шевченківському районі вулицю Пушкінську – на вулицю Євгена Чикаленка, вулицю Некрасівську – на вулицю Івана Драча, Краснодарську – на вулицю Ґолди Меїр.

·       у Дніпровському районі вулицю Астраханську – на вулицю Кастуся Калиновського.

·       у Солом’янському районі вулицю Багратіона – на вулицю імені фотокореспондента, який загинув в березні 2022 року під Києвом, Максима Левіна, провулок Московський – на провулок Павла Лі.

·       у Подільському районі провулок Олександра Бестужева – на провулок Кузьми Скрябіна.

·       у Святошинському районі площу Героїв Бреста на площу Чорнобаївську.

·       в Оболонському районі вулицю Маршала Тимошенка – на вулицю Левка Лук’яненка.

·       у Печерському районі вулицю Олександра Матросова на вулицю Генерала Кульчицького – українського військового, що загинув у 2014 році у Слов’янську.

В Київській міській державній адміністрації нагадали, що на початку вересня Київрада перейменувала близько 40 вулиць, провулків і площ столиці, назви яких пов’язані з Росією та радянським минулим. Наприкінці серпня депутати перейменували ще 95 київських вулиць, площ та провулків. Усі нові назви для вулиць, провулків, бульварів, проспектів та площ столиці обирали кияни. На рейтингове електронне голосування винесли 296 об’єктів.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Правдоруб

27 жовтня 2022, 19:31

Кончені ви всі!!! уже зробіть вулиці Бандери 1 и Бандери 2 т.д. Бо хто не скаче той москаль!!!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися