Стали відомі подробиці будівництва військового кладовища у Києві

Що розповіли в Міністерстві у справах ветеранів України

У Києві першу чергу Національного військового меморіального кладовища відкриють наприкінці осені. Про це заявив перший заступник міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун, передають "Коментарі".

За його словами, меморіальне військове кладовище буде побудоване у Дніпровському районі Києва на Броварському проспекті. Зараз Міністерство ветеранів України займається земельним питанням.

"Ми створили державну установу, яка опікуватиметься всіма цими процесами. Уже затверджено земельну ділянку під будівництво кладовища. Відповідно погодженому плану-графіку будівництва, початок поховань на першій черзі Національного військового меморіального кладовища буде наприкінці осені цього року", — заявив Порхун.

Після введення в експлуатацію першої черги будівництва Міністерство ветеранів України продовжить проектування та будівництво цілісного комплексу Національного військового меморіального кладовища. На цій території також планують створити музей та інші споруди для організації почесних поховань загиблих українських військових.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що Київський еколого-культурний центр (КЕКЦ) подав позов до суду на Київську міську раду на захист Лисої гори від створення на цій території військового кладовища. В КЕКЦ зазначили, що Лиса гора має подвійний заповідний захист — як регіональний ландшафтний парк та як пам’ятка містобудування-об’єкт культурної спадщини національного значення. На цій території мешкають близько двох десятків червонокнижних видів рослин та тварин, а також ще є пам’ятка культури Трипільського періоду.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися