"Я думав, що у нас спільні вороги", - Кличко відповів на атаку Зеленського

Лідер "УДАРу", мер Києва Віталій Кличко відповів Зеленському на випади проти Києва. В ефірі ток-шоу Савіка Шустера він нагадав президенту, з чим необхідно спільно боротися.


"Намагаються зробити ворогів. Я президенту не ворог. Я думав, що у нас спільні вороги: захмарні тарифи, маленькі зарплати, бідність, боротьба з коронавірусів, російська агресія і багато інших. Це наші спільні виклики. Я приходжу до президента не по особистих питань - особистих питань у мене немає. Як мер міста, вирішуючи проблеми людей, як голова асоціації міст України - за тарифами, цінами на газ. Безліч питань кожен день. І це вкрай важливо - комунікація. Я переконаний, що повинна бути синергія ", - сказав Кличко.


Він зазначив, що боротьба всередині країни завжди має негативні наслідки.


"Я в минулому - боєць. І завжди залишаюся бійцем. Борюся постійно. Але ні в якому разі я не хочу боротися всередині країни. Це велика помилка. У нас дійсно багато викликів. І наші так звані друзі дуже чекають, що ми почнемо боротися один з одним. Нам потрібно об'єднувати зусилля перед викликами ", - підкреслив лідер" УДАРу ".


Кличко підкреслив, що інтереси людей повинні бути вище політичних амбіцій.


"Переконаний, що загострення такої ситуації може нести негативні наслідки та дестабілізації. Якщо буде дестабілізація в серці країни, це буде мати наслідки по всіх регіонах. Інтереси людей мають бути в пріоритеті перед персональними амбіціями тих чи інших політиків. Я завжди за це боротимуся ", - підсумував лідер" УДАРу ".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Юлія

15 липня 2021, 16:46

Дуже хочеться, щоб Клічко ніколи не відступав від цих принципів. Це ключове. А взагалі: гарний мер!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися