"Наша мета - показати, що успішна українська держава можлива", - Кличко на міжнародній конференції

Потрібно показати людям, що успішна українська держава можлива. Про це Віталій Кличко заявив на міжнародному заході "Zero Corruption Conference". У своєму виступі лідер "УДАРу" також представив власне бачення розвитку країни.


"Головна мета - повернути довіру громадян. Показати, що успішна українська держава можлива. Я маю на увазі успішна держава для кожного громадянина, а не "успішна" держава для олігархів та еліти", - заявив Кличко.


Він зазначив, що зневіра громадян шкодить Україні не менше, ніж економічна криза.


"Корупція породжує небезпечне явище - невіру людей. Спочатку в окремого чиновника, потім - у всю демократію. І що тоді роблять українці? Масово виїжджають за кордон. Криза довіри шкодить Україні не менше, ніж економічна криза", - пояснив політик.


Кличко вважає, що в Україні нині є два шляхи розвитку.


"30 років незалежності України - хороша нагода озирнутися і вирішити, як ми будемо жити наступні 30 років: в пострадянській країні, яка вічно ходить по колу, або в сильній європейській країні? Де закон і справедливість. Де влада працює для людини, а не людина працює для влади. Де корупція - неможлива. Саме за таку українську державу ми боремося", - підсумував лідер "УДАРу".


Democracy in Action: Zero Corruption Conference - перша конференція високого рівня з питань гібридних загроз демократії: дезінформації, корупції і правових воєн.


Учасниками є політики з різних країн, представники НАТО, Пентагону і ФБР, Єврокомісії та Європарламенту, громадські діячі, журналісти-розслідувачі.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися