Кличко пішов у щорічну відпустку: скільки не буде мера Києва

Відсьогодні міський голова української столиці Віталій Кличко пішов у щорічну основну відпустку. Про це стало відомо з відповідного розпорядження градоначальника, яке опубліковано на сайті Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Згідно з документом, відповідно до Закону України "Про відпустки", за погодженням з Президентом України та Міністром розвитку громад і територій України Віталій Кличко йде у щорічну основну відпустку тривалістю у два дні з 5 по 6 липня. Замість Кличка обов'язки міського голови й голови КМДА виконуватиме його заступник Валентин Мондрієвський.

Нагадаємо, що раніше Кличко зробив нові кадрові призначення в Київській міській державній адміністрації. Про це стало відомо з двох відповідних розпоряджень міського голови, які опубліковані на офіційному сайті КМДА.

Згідно з документами, Кличко призначив Бережну Валентину Михайлівну на посаду заступника начальника відділу адміністративного забезпечення управління адміністративно-господарського забезпечення Київської міської ради як таку, що пройшла необхідне стажування на цій посаді.

Також мер Києва призначив Валентину Михайлівну Пелих на посаду директора Департаменту земельних ресурсів КМДА, починаючи з 29 червня, у зв'язку з просуванням по службі після результатів відповідного конкурсу.

Раніше "Коментарі" повідомляли про перекриття руху на Троєщині до середини липня.

Читайте також про те, скільки заробив мер Києва Віталій Кличко у травні 2021 року.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися