Кличко отримав перше місце в рейтингу голів державних адміністрацій журналу «Кореспондент» (фото)

Лідер "УДАРу", мер Києва Віталій Кличко посів перше місце в рейтингу голів державних адміністрацій журналу "Кореспондент". За п'ятибальною шкалою голова Київської міської державної адміністрації отримав 4,17 бала.


"Мер Києва Віталій Кличко продовжує утримувати першу місце нашого рейтингу. Він впевнено виграв столичні вибори у жовтні 2020 року і сформував у Київраді власну більшість. А тепер все активніше замислюється про повернення на всеукраїнський політичний рівень", - сказано в матеріалі.


Друге місце зайняв голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резниченко з результатом 3,10 бала, третє - голова Київської ОДА Василь Володін з 3,03 бала. Також місця у рейтингу дісталися головам Луганської й Херсонської областей з результатами 1,98 і 1,95 бала відповідно.


Журналісти видання та експерти склали рейтинг на основі низки показників: економічного, політичного, підтримки в місцевій раді, відносин із центральною владою, підтримки в парламенті й медійних на рівні країни.


"Оцінюючи рейтинги голів ОДА і єдиного голови столичної держадміністрації, ми виходили з припущення, що нам важливі для присвоєння місця як економічні показники регіону, так і особиста політична вага", - йдеться в статті.


У складанні рейтингу брали участь Костянтин Бондаренко, Дмитро Воронков, Валентин Гайдай, Володимир Германов, Олексій Голобуцький, Олександр Крамаренко, Світлана Кушнір, Сергій Литвинов, Валерій Літонінський, Євген Магда, Дмитро Марунич, Андрій Миселюк, Олександра Решмеділова, Віталій Романченко, Сергій Слободчук, Ірина Тиран, Альберт-Лейзер Фельдман, Павло Харламов.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися