Кличко відправив у відпустку на два тижні свого заступника: подробиці

Міський голова столиці Віталій Кличко підписав розпорядження про надання відпустки одному зі своїх заступників Валентину Мондрієвський. Про це стало відомо з відповідного документа, який опублікували на сайті Київської міської державної адміністрації.

Відомо, що відпустка чиновника триватиме два тижні. Згідно з документом, відпустку Валентину Мондрієвський тривалістю 14 календарних днів надається з 2 по 15 серпня, також заступник мера отримає матеріальну допомогу на оздоровлення за 2021 рік у розмірі середньомісячної зарплати.

Нагадаємо, що раніше г ородской голова столиці Віталій Кличко заявив, що звільнить свого профільного заступника з питань транспорту Олександра Густелева, якщо до кінця року не буде відкрито автомобільне сполучення на Подільсько-Воскресенському мосту. Про це мер Києва сказав на пленарному засіданні Київської міської ради 22 липня.

За його словами, якщо Подільсько-Воскресенський міст не буде введений в експлуатацію вчасно, як це було обіцяно, то людина, яка несе на собі відповідальність - буде звільнений.

Він зазначив, що говорив про це зі своїм профільним заступником Олександром Густелевим і заявив, що людина повинна контролювати процеси, щоб потім не виявлялися причини, чому щось не можна зробити вчасно. Кличко сказав, що якщо бруківці перехід не буде зданий і автосполучення не заміните його новим в експлуатацію, то будуть відповідні кадрові висновки.

Раніше "Коментарі" повідомляли про будівництво нової траси Київ-Кишинів.

Читайте також про закриття київського фунікулера до кінця літа.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися