«Нехай краще завалиться, ніж його відбудують поляки», - католики розповіли, як у Ткаченка «дбають» про костел

В оточенні міністра культури України Олександра Ткаченка вважають, що краще допустити руйнування костелу Святого Миколая, ніж його реконструкцію представниками католицької церкви із залученням польських інвестицій. Про це повідомив єпископ Києво-Житомирської дієцезії в Україні Віталій Кривицький під час пресконференції щодо повернення храму католикам.

"Привладні люди говорять, що вони стараються про храм. Але в той самий час затягують нас у певні політичні процеси. І тут я хочу наголосити на такій репліці, яку я почув. На запитання, чи ми будемо мати кошти для того, щоб відбудувати храм, заступником міністра культури було сказано дуже прямо: "Нехай він краще завалиться, ніж його мають відбудувати поляки", - заявив владика Віталій. 

Єпископ зазначив, що представники католицької церкви не пропонували відновлення храму саме коштом польського капіталу.

"Хоча слово "поляки" не вживалося. Ми говорили, що, крім українських, можемо залучити іноземних інвесторів. Скажіть, яким може бути продовження діалогу з людьми, які переконані в цьому: нехай краще розвалиться, ніж мають бути не вирішені, або не так вирішені наші інші політичні питання?" - обурився владика Віталій.

Нагадаємо, раніше міністр культури потрапив у расистський скандал: телеведуча Кароліна Ашіон розповіла, що Ткаченко відмовив їй у підвищенні через колір її шкіриПідписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися